Відібрати по
від: до: грн
80 грн17979 грн
Очистить

TJG AUTO TOOLS

TJG AUTO TOOLS - це відома торгова марка, що спеціалізується на виробництві й виготовленні високоякісного інструменту для автомобілів. Діагностичне обладнання, тестери для визначення несправностей, різноманітні інструменти в наборах, розвідні ключі, універсальні знімачі. Купити інструменти для автомобіля можна в нашому інтернет-магазині
Сортувати:

 

TJG - це найбільша компанія, яка відома і спеціалізується на виробництві та експорті широкого асортименту інструментів для автомобілів. Бренд TM TJG щорічно охоплює все більшу популярність серед власників транспортних засобів, авторемонтників, а також в побуті. Висока якість автомобільного інструменту, оптимальна ціна, тривалий термін служби, зручність в роботі - ось переваги авто інструменту TJG.

Різноманітний спектр запропонованого інструменту дозволяють підібрати собі той інструмент, який необхідний. Наприклад, TJG Ендоскоп автомобільний має широке застосування в автосервісі, авіа- і автомобілебудуванні. Автомобільний ендоскоп обладнаний і гнучким кабелем для перегляду і вивчення об'єктів, особливо тих, які розташовані в важкодоступних місцях. Візуальний огляд за допомогою автомобільного ендоскопа дозволяє виявити дрібні тріщини, корозії, які не доступні очам.

У нашому асортименті універсальні знімачі шківів і шестерень, кульових шарнірів, кліпс, кермових сошок, торцеві головки, тріскачки з набором біт. З інструментами TM TJG AUTO TOOLS можна швидко відремонтувати амортизатор, замінити пружину, видавити цапфу кульового шарніра з важеля поворотного кулака або зняти шків за кілька хвилин, не вдаючись до допомоги молотка.

Тестери вакуумного і паливного насоса за допомогою індикаторної стрілки проводять діагностику системи рециркуляції вихлопних газів. Також можна визначити справність двигуна, тиск масла, рівень палива.

З'єднувач для ланцюгів призначений для підгонки, а також сполуки довжини силових ланцюгів. Гідравлічні набори для заміни сайлент-блоків дозволяють за нетривалий час зняти і встановити сайлент-блоки.

Серед наших автомобільних товарів представлені різноманітні ключі для демонтажу генератора, кермової рейки, маточинних гайок, самозамикальний розвідний ключ, комплект чашок для знімання масляних фільтрів, а також багато іншого.

Гайковерт пневматичний за прийнятною ціною значно полегшить Вашу працю і заощадить сили й витрачений час.

Наш інтернет-магазин автоаксесуарів, інструменту та запчастин чекає на Вас!

Детальніше з нашим асортиментом можна ознайомитися в нашому каталозі й купити інструменти для авто.