Відібрати по
від: до: грн
2 грн19801 грн
Очистить

ІНСТРУМЕНТ

Широкий вибір автоінструменту: викрутки, тріскачки, знімачі, комплекти насадок, комірчики, подовжувачі, компресометри, бокорізи, торцеві головки з доставкою по Україні. Набори інструментів для автомобіля різної комплектації зручні в застосуванні, мають високу якість і зносостійкість. Вигідні пропозиції оптовикам
Сортувати:

Купити автоінструмент у компактному і зручному наборі мріє кожен автолюбитель. Набір інструментів для автомобіля завжди повинен знаходитися під рукою автовласника. Дорога завжди підносить сюрпризи, і часом не зовсім приємні. Іноді трапляються ламання й дрібні несправності. Якщо інструменти для авто будуть знаходитися в багажнику Вашого автомобіля, вважайте, Ви озброєні.

Купити набір інструментів для автомобіля Ви можете в нашому інтернет-магазині автозапчастин і аксесуарів, прямо не виходячи з дому. Великий вибір якісного автомобільного інструменту представлений як в ящиках, так і окремо.

На Ваш вибір: ключі, набори інструментів, викрутки, знімачі, авто в наборах, а може бути, Вас цікавлять динамометричні ключі або інструментальна меблі? Телефонуйте і замовляйте в нашому інтернет-магазині Вітол. У нашому інтернет-магазині автозапчастин і аксесуарів представлені такі відомі бренди, як TM ALLOIDDEEPSHANSTJGVOINVITOL.

Набір біт - це інструмент, який зручний у використанні. Набір біт-секреток або для ударної викрутки, біт-шетсігранок, - все залежить від тих завдань, які Ви хочете вирішити за допомогою наборів інструменту для автомобіля.

Набір викруток необхідно мати під рукою і вдома, і в багажнику Вашого автомобіля. ТМ ALLOID представляє викрутки реверсивні, універсальні 4 в 1, з комплектом насадок, шліцьові, хрестоподібні.

Кожен автолюбитель знайомий з діелектричною викруткою, а якщо немає, саме час познайомитися. У діелектричної викрутки на кінці розташоване жало з діелектрика. Говорячи простими словами, діелектрична викрутка не вдарить людину струмом, якщо при ремонті він випадково торкнеться фази.

Викрутки тріскачки виготовлені зі сплаву хрому і молібдену, який відомий своєю міцністю. За допомогою викруток тріскачок можна дістатися в найбільш складнодоступні місця. Щоб повноцінно користуватися цими інструментами, коштувати купити подовжувачі для корб і тріскачок. З ними легко закручувати й відкручувати кріпильні деталі. Перевагою даного інструменту є храповий механізм, який дозволяє крутити інструмент в одну сторону і не дає крутити в іншу.

Також у нас є торцеві головки, бокорізи, компресометри. Детальніше з асортиментом інструментів для авто можна ознайомитися в нашому каталозі.

Біти

Корби подовжувачі

Динамометричні ключі

Інструментальні меблі

Ключі

Набори інструментів

Викрутки

Знімачі

Торцеві головки

Тріскачки

Приходьте до нашого інтернет-магазину автоаксесуарів, інструменту та запчастин!