Відібрати по
від: до: грн
9 грн38100 грн
Очистить

АВТОХІМІЯ

Автохімія й автокосметика - все для блиску і краси Вашого автомобіля! Купити автохімію: автомобільні фарби, поліролі, освіжувачі, засоби для чищення для салону з доставкою по Україні можна у нас. Засоби антикорозійного захисту, мідні мастила, розморожувачі для скла в асортименті за найкращими цінами
Сортувати:

Автохімія в сучасному світі стала не просто необхідністю, а й додатковим доглядом за станом автомобіля. У нашому інтернет-магазині автозапчастин і аксесуарів ми пропонуємо Вам різноманітні засоби для ремонту, захисту, краси Вашої машини.

Широкий вибір товарів, де представлені: автомобільні фарби, ґрунтовка, мастило, епоксидна смола, присадка в масло, антифриз, клей, герметик і багато іншого.

Купити автохімію, а також якісну автокосметику Ви можете в нашому інтернет-магазині Вітол. Це оптимальне співвідношення прийнятної вартості та хорошої якості засобів, які допомагають поліпшити зовнішній вигляд авто.

Особливу увагу водії автомобілісти звертають на антикорозійні засоби захисту для свого автомобіля.

Антикорозійна обробка ділиться на 2 види: зовнішній і внутрішній. Механізм протікання корозії буває електрохімічний і хімічний.

Електрохімічний механізм проявляється під дією електричного струму, коли метал стикається з електролітами. Утворюється корозія, або інакше кажучи, іржа.Хімічна корозія виникає при взаємодії металу з киснем, тобто окислювачем. Пісок, дрібний гравій, що летить з-під коліс автомобіля, нещадно атакують днище автомобіля, в результаті стирається антикор, утворюються тріщини й дірки.

Дуже важливий антикорозійний захист кузова й обробка днища машини. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати та провести спеціальні товари з нашого асортименту. Кузов Вашого авто буде надійніше захищений і довше прослужить, якщо буде оброблений якісними засобами. Кожен засіб повинен мати спектр властивостей і параметрів, щоб створити захист максимально ефективним.

На жаль, перепад температур, атмосферні опади можуть принести чимало прикрощів водіям автомобіля. Дрібні подряпини, тріщини на лобовому склі. І якщо вчасно не скористатися засобами автохімії, то це може вилитися в більш дорогий ремонт.

Варто пам'ятати, для того, щоб зберегти авто в хорошому стані, необхідно проводити періодично регламентні роботи: полірування, миття, обробка від іржі.

Автокосметика для чистоти та блиску фар - полірувальні засоби за хорошими цінами, а також вироби для очищення карбюратора, інжектора, двигуна, камери згоряння. У Ваших силах продовжити термін служби Вашого автомобіля!

Вашій увазі каталог в магазині автоаксесуарів та інструменту:

Освіжувачі

Автофарби

Поліролі

Засоби для очищення

Приходьте до нашого інтернет-магазину автоаксесуарів, інструменту та запчастин, автокосметика й автохімія, тюнинг авто для Вас!