Відібрати по
від: до: грн
3 грн34151 грн
Очистить

Бренди

Інтернет авто магазин представляє автоаксесуари, запчастини, автохімію, інструмент для автомобіля відомих торгових марок: TM ALLOID, DEEPS TOOLS, HANS, TJG AVTO TOOLS, T-MAX, VOIN, VITOL. Професійний сервіс, гарантія якості, широкий асортимент продукції за прийнятними цінами. Здійснюємо доставку по Україні

У нашому інтернет-магазині Vitol.com.ua Ви можете купити авто товари відомих торгових марок:

TM ALLOID, DEEPS TOOLS, HANS, TJG AVTO TOOLS, T-MAX, VOIN, VITOL.

TM ALLOID це порівняно молода компанія, яка швидко та успішно розвивається з багатим асортиментом професійних і побутових інструментів. Інструменти ALLOID в наборах відрізняє бездоганна якість, комфортна комплектація і прийнятні ціни. Тріскачки, знімачі, ключі, викрутки, шестигранники будь-якого розміру для Вас.

DEEPS TOOLS це ручні інструменти, ключі балонні, комбіновані, гайкові ключі, зручні у використанні. Торгова марка DEEPS TOOLS також представляє набори ключів в асортименті.

TM HANS це один з провідних лідерів по виробництву професійних інструментів відмінної якості. Автоінструменти TM HANS відповідають стандартам ISO та DIN. Саме тому інструменти добре справляються з підвищеними навантаженнями. В асортименті представлені: інструментальні меблі, гідравліка, ручний інструмент, ударний інструмент, спецінструмент, пневматика.

TJG AVTO TOOLS це спеціальні інструменти, набори знімачів і діагностичні інструменти, інструменти для кузовних робіт. Широкий вибір асортименту за хорошою ціною для автолюбителів.

T-MAX представляє автомобільні лебідки для позашляховиків. Для сучасних змагань по офф-роуд необхідні якісні лебідки з електроприводом. Торгова марка T-MAX стежить за якістю своєї продукції на кожному етапі виробництва. В екстремальних умовах, до яких доводиться потрапляти автомобілям, важливо швидко витягти застрягле авто. Уніфіковані моделі, складні конструкції лебідок говорять про професійний підхід моделей, що випускаються.

VOIN це широкий спектр компресорів, автомобільних мийок, пилососів, зарядних пристроїв. Бажаєте купити автомобільні двірники або гумки двірників, приходьте до нас.

VITOL це компанія, яка понад 10 років займається продажем запчастин, автомобільного інструменту, аксесуарів, гаражного обладнання, автохімії та автокосметики, обладнання для СТО.