Відібрати по
від: до: грн
498 грн55000 грн
Очистить

ОБЛАДНАННЯ для СТО

Обладнання для авто, домкрати різних модифікацій, компресори, насоси, перетворювачі й зарядні пристрої для автовласників. Автомобільні холодильники й пилососи корисні товари з доставкою по Україні. Гаражне обладнання, складні крани, ручні лебідки, стабілізатори рівня при підйомі двигуна
Сортувати:

У нашому розділі Обладнання для авто представлені домкрат автомобільний, насоси, компресори, автомобільні пилососи та холодильники. Бажаєте купити перетворювач напруги, тоді це до нас. Кращі ціни, багатий асортимент автотоварів, швидке і якісне обслуговування в нашому інтернет-магазині запчастин, аксесуарів та обладнання для авто.

Перетворювачі напруги 12 220 В необхідні для перетворення постійного струму 12 В у напругу змінного струму 220 В. А далі можна підключати, перебуваючи в автомобілі ноутбук, пилосос, зарядити мобільний телефон. Додаткові акумуляторні пристрої та електричні генератори можна не возити з собою в машині.

У нашому інтернет-магазині представлені перетворювачі напруги 12 220 В з чистою синусоїдою. Такі перетворювачі ідеально підходять для електроприладів з мотором, газових котлів.

Перетворювачі напруги з модифікованою синусоїдою перетворять напругу акумулятора 12 в 220 В. В таких моделях передбачена функція зарядного пристрою для акумулятора.

У нас Ви можете купити автомобільні компресори таких відомих торгових марок як T MAX, VOIN, ELEFANT, Вулкан, Вихор, Торнадо. Автомобільний компресор служить для накачування коліс, працює від мережі автомобіля.

Домкрат автомобільний, Ви якому віддаєте перевагу - гвинтовому, повітряному, гідравлічному, механічному телескопу або рейковому? Наш менеджер докладно проконсультує Вас з даного питання.

Автомобільні ножні насоси з манометром однопоршневі і двохпоршневі швидко накачують колесо до потрібного тиску.

У нас Ви можете купити автомобільні холодильники. Великий вибір, демократичні ціни, швидка система доставки. Якщо Ви часто подорожуєте в автомобілі, портативний холодильник буде дуже до речі.

Для того , щоб швидко і легко провести прибирання автомобіля, варто мати під рукою автомобільні пилососи. Пилотяги для авто для вологого або сухого чищення в зручній сумці займають мало місця в багажнику авто. Для більш ефективного прибирання пропонуємо Вам ознайомитися з миючими засобами, представленими в розділі Автохімія.

На нашому сайті в каталозі автотоварів Ви можете подивитися і замовити гаражне обладнання: підйомники, лебідки, пневмогідравлічний прес, ланцюговий підіймальний таль, гідравлічний настільний прес, також інші авто товари.

Домкрати автомобільні

Компресори

Насоси

Автохолодильники

Пилососи

Зарядні пристрої

Перетворювачі

Гаражне обладнання

Ми будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!