Відібрати по
від: до: грн
0 грн0 грн
Очистить

DEEPS TOOLS

TM DEEP TOOLS - це глибинний світ гайкових ключів різноманітної форми, які служать для з'єднання або роз'єднання деталей, гайок, болтів. Різні форми гайкового ключа, ключ рожково-накидний і спеціальні насадки дозволяють легко зняти й замінити гайку чи інші деталі, а також дістатися в складно доступні місця
Сортувати:

  Автоінструмент інтернет DEEP TOOLS представляє великий вибір наборів ключів різних модифікацій. Це відкриті кінцеві гайкові ключі, комбіновані гайкові ключі, ключ рожково-накидний, комбіновані ключі з карданом і багато інших.

  Автоінструмент - це найбільш часто використовуваний інструмент, як власниками авто, так і ремонтниками в автомайстеренях. Широко використовується в побуті.

  Гайкові ключі служать для з'єднання або роз'єднання гайок, болтів та інших деталей за допомогою розкручування або закручування. Ключ має зів, тобто отвір, яке стандартизовано і має розміри в міліметрах і називаються метричні або в дюймах і називаються дюймові. Ключ на 10 означає, що розмір отвору (зіву) 10 мм.

  Нині неможливо визначити, хто першим винайшов гайковий ключ. Гайкові ключі настільки міцно увійшли в наше життя і застосовуються настільки широко, як таблиця множення. Простота конструкції можливість якісно закрутити гайки, дістатися у важкодоступні місця - ось переваги гайкових ключів.

  З кожним разом гайкові ключі проходили модернізацію. Тепер на ринку DEEP TOOLS присутні рожково-накидні, торцеві ключі.

  Ріжковий гайковий ключ - це один з найпоширеніших і часто застосовуваних ключів. Застосовується для роботи з шестигранними деталями, має U-подібну робочу частину. Ріжкові ключі, як правило, мають розмір з одного кінця менший, а з протилежного більший. Розмір ключа вказується, наприклад 10х12 мм.

  У комбінованих гайкових ключів з одного боку розташована ріжкова головка, а з іншого накидна головка. Ключ рожково-накидний зручно використовувати, коли мало місця для розмаху інструменту. В цьому випадку обидві головки однакового розміру.

  Комбіновані ключі з карданом використовуються, коли обмежено простір і доступ до необхідної деталі.

  Розрізні гайкові ключі зручні при роботі з трубами. Мають антикорозійне покриття, що подовжує термін їх служби. Використовуються при екстремальних навантаженнях.

  Балонні ключі в основному застосовуються для відкручування і закручування деталей у важкодоступних місцях. Широко застосовуються в автосервісах і на шиномонтажах.

  Детальніше ознайомитися з нашим асортиментом авто товарів, а також купити інструменти для авто можна в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин! Замовляйте автоінструмент інтернет прямо зараз!

  Автоаксесуари

  Автозапчастини

  Автоприляддя

  Автохімія

  Автоінструменти

  Устаткування

  Оптика

  Техдопомога

  Тюнинг авто

  Електроніка