Технічні характеристики:
Напруга: 12В
Мах споживаний струм: 12А
Max тиск: 100psi (7 Атм)
Продуктивність: 35 л / хв
Підключення: гніздо прикурювача
Потужність: 150Вт
Комплектація: упаковка, компресор, сумка для зберігання, інструкція з гарантійним талоном, комплект адаптерів.
Компресор автомобільний Штурмовик АС-27 розроблений професіоналами автомобільного ринку спеціально для українських покупців.
Лінійка компресорів Штурмовик - це можливість для покупця платити тільки за якісний товар всередині, а не за упаковку.
Ці ідеї були втілені в компресорі Штурмовик АС-27.
Під металевим корпусом прихований електродвигун поршневого типу з продуктивністю 35л / хв і потужністю 150Вт, що споживає 12А постійного 12В струму від роз'єму прикурювача в автомобілі. Якісні комплектуючі дозволяють за 2-3 хвилини накачати колесо вашого автомобіля і зберігають продуктивність навіть при високому стартовому тиску колеса, що накачується.
Модель АС-27является однією з найбільш компактних у лінійці і рекомендована для коліс автомобіля з радіусом R13-15.
Гарантійний термін-24 місяці.
Компресор "Штурмовик" AC-27 100psi/12Amp/35л/прикурювач та інші товари ви можете придбати ОПТом та в РОЗДРІБ і замовити доставку по всій Україні у нашому інтернет-магазині аксесуарів та інструменту для автомобіля vitol.com.ua.
Хороший компрессор...
Положила себе в машину и он меня всегда выручает
Низкая цена и отличная комплектация: влагостойкая сумка, переходники для накачки лодки, мяча и т.д., предохранитель в штекере, липучка для провода, коннектор с фиксатором, манометр, ручка для переноски
Хороший компрессор за свою цену, греется но не критично, с 14 колесами справляется
Отличный компрессор, маленький, удобный, компактный. Хорошо что в комплекте разные переходники, можно качать и мяч и матрац