
Alloid Base Ø70 мм — професійне алмазне корончате свердло для точного свердління великих отворів у склі, плитці, порцеляні, мармурі та граніті. Алмазне напилення D46 гарантує чистий, акуратний отвір без сколів та тріщин, навіть на складних та крихких матеріалах.
Ідеальне рішення для сантехнічних, інсталяційних та оздоблювальних робіт.
Застосування:
• Скло, плитка, керамограніт, мармур, граніт
• Монтаж змішувачів, труб, сифонів, декоративних елементів
• Робота в інтер’єрах, майстернях, на монтажах
• Створення точних великих отворів під фурнітуру
• Використання з дрилями та шурупокрутами на низьких обертах

Тип: алмазне корончате свердло
Діаметр: 70 мм
Матеріал корпусу: високоміцна сталь CS45
Ріжуча частина: алмазна крихта D46
Робоча зона: посилена алмазна кромка з високим ресурсом
Тип свердління: мокрий (з водяним охолодженням)
Довговічність: підвищена зносостійкість при великому діаметрі
Сфера застосування: скло, плитка, порцеляна, мармур, граніт, декоративні панелі

Професійне алмазне покриття — ідеальні отвори навіть на твердих матеріалах
Чітка геометрія — зменшення ковзання на гладкій поверхні
Міцний сталевий корпус — стабільна робота при великому діаметрі
Ефективне водяне охолодження — довгий ресурс і мінімум перегріву
Оптимальна конструкція — точність, швидкість, контроль

Alloid Base — алмазні корончаті свердла, створені для точного та акуратного свердління твердих і крихких матеріалів.
Ідеально підходять для роботи зі склом, керамікою, порцеляною, мармуром, плиткою, гранітом і декоративними елементами.
Завдяки алмазному напиленню робочої частини забезпечується чистий отвір без сколів, а сталева основа гарантує довговічність та стабільну роботу під час свердління сантехнічних і оздоблювальних поверхонь.

Alloid Base. Свердло корончате алмазне по склу та кераміці 70мм та інші товари ви можете придбати ОПТом та в РОЗДРІБ і замовити доставку по всій Україні у нашому інтернет-магазині аксесуарів та інструменту для автомобіля vitol.com.ua.