Відібрати по
від: до: грн
2475 грн2475 грн
Очистить

Відеореєстратори

Автомобільні відеореєстратори служать для запису і зберігання інформації про події, що відбулися на дорогах під час руху автомобіля. Купити автомобільні відеореєстратори можна в нашому інтернет-магазині. Надаємо знижки оптовим клієнтам. Проводиться доставка по Україні
Сортувати:

Відеореєстратори — це спеціальні прилади які реєструють, розпізнають, записують і зберігають інформацію про події на дорозі. Найчастіше вони ефективні при виникненні спірних ситуацій між водієм транспортного засобу та автомобільним інспектором. Запис може допомогти зробити об'єктивне розслідування в разі ДТП, встановити хроніку того, що сталося на автомобільній дорозі.

Відеореєстратор є незамінним пристроєм для власника автомобіля. Пристрій являє собою компактний пристрій, який легко кріпиться на лобовому склі автомобіля всередині салону. Поки Ви перебуваєте за кермом, воно записує все, що відбувається з Вашим автомобілем, а також з іншими автомобілями, які перебували поруч з Вами.

Говорячи про різновиди відеореєстраторів необхідно виділити два типи: автономні й багатоканальні. Найпоширенішим видом відеореєстратора серед власників авто є автономний відеореєстратор. В одному компактному корпусі міститься камера і невеликий за розміром екран для перегляду. Такі відеореєстратори мають комфортну цінову категорію, за що і завоювали популярність серед автолюбителів. З встановленням автомобільного відеореєстратора впорається будь-який водій.

Другий тип відеореєстраторів - це багатоканальний відеореєстратор. Можливості такого приладу досить широкі. Моноканальний реєстратор дозволяє під'єднати від двох до чотирьох датчиків, камер спостереження в залежності від комплектації. Встановити такий реєстратор під силу тільки фахівцеві. Мінус багатоканальних відеореєстраторів полягає в тому, що коштують вони на порядок дорожче автономних реєстраторів.

Вибираючи автомобільний відеореєстратор, варто звернути увагу на наступні параметри: технічні характеристики приладу, роздільність, кут огляду, кадрову частоту, чутливість.

Роздільна здатність є одним з важливих аспектів відеореєстратора. Від нього залежить в якій якості буде фіксуватися зображення, а також відбуватися деталізація зображення. Чим вище величина параметра, тим якісніше вийде відеозапис.

Оптимальним кутом огляду відеореєстратора вважається кут 80-90 градусів. Маленький кут огляду не зможе охопити всю картину події, а надто великий кут огляду дасть спотворені й розпливчасті результати.

Купити автомобільний відеореєстратор можна в нашому інтернет-магазині запчастин та автомобільних аксесуарів.