Відібрати по
від: до: грн
0 грн0 грн
Очистить

Магнітоли MP3/SD/USB/FM

Купити автомагнітоли, катер-радіо, танк-радіо і FM-модулятори для автомобіля за найкращими цінами з доставкою по Україні. Автомагнітоли дозволяють зчитувати музичні файли або аудіокниги
Сортувати:

  Поїздка в автомобілі завжди комфортна, коли в салоні звучить музика. Ви можете купити FM-модулятори в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!

  Катер-радіо Т-19 - вміє читати з карти пам'яті та флешки. Це портативна колонка з вбудованим акумулятором. є можливість підключення до комп'ютера, телефону і MP3-плеєра. Працює в діапазоні FM радіочастот від 100 до 18000 Гц.

  Машинка-радіо 6091 Range Rover - вміє читати з флешки та карти пам'яті. Автомобільний аксесуар, який служить для відтворення файлів формату MP3 c CD карти або з USB-накопичувача.

  Машинка-радіо 9081 BMW X6 - можливо зчитування інформації з карти пам'яті та флешки.

  Машинка-радіо 8081 Audi TT - зчитування інформації з флешки та карти пам'яті

  Модулятор FM 421 це FM-трансмітер, призначений для відтворення музичних файлів. Живлення здійснюється від прикурювача автомобіля, напруга 12-24V.

  Модулятор FM 817 підтримує файли формату MP3.

  Модулятор FM 825, штурвал - оснащений монохромним РК-дисплеєм, має невеликий розмір, і панель управління. Прилад виконаний в оригінальній формі штурвала з гнучкою підставою. За допомогою пульта дистанційного керування є можливість регулювання відтворюваних треків, гучності, опорної хвилі радіоприймача.

  Модулятор FM 826, кермо - зчитує інформацію з карт пам'яті.

  FM-модулятори призначені для застосування в авто, де відсутні автомагнітоли сучасного дизайну з вбудованим картридером. В наявності або радіоприймач, або застарілого зразка касетна магнітола. Перевагами FM-модуляторів є низька цінова категорія, використання в автомобілі за допомогою прикурювача.

  Принцип дії модулятора досить простий: у спеціальному слоті знаходиться флешка, на яку записані файли у форматі MP3. Відбувається зчитування цифрової інформації й передача її в автомобільний радіоприймач на налаштовану хвилю. Пристрій дозволяє слухати музичний файл або ж аудіокнигу з зовнішнього накопичувача інформації. Допускається використання карти пам'яті зі стільникового телефону.

  FM модулятори це широкий модельний ряд, серед яких можна відшукати сучасні новинки розширеним частотним FM діапазоном, підключенням Bluetooth, зовнішнім екраном, підключенням Bluetooth, на пульті управління, з різноманітними функціями.

  Танк-радіо Т-211 - це модель з вбудованим динаміком. Має високу якість звуку, оригінальну форму у вигляді танка. Використовується в якості додаткового підсилювача під час прослухування музичних файлів або читання аудіокниг з мобільного телефону, комп'ютера. Також застосовується в якості самостійного MP3-плеєра.

  У нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин Ви можете купити автоінструмент, засоби автохімії, автомобільні відеореєстратори!