Відібрати по
від: до: грн
85 грн1726 грн
Очистить

Дефлектори вікон

Дефлектори бічних вікон або вітровики виготовляють з полімерних матеріалів, які відрізняються надійністю, міцністю, а до того ж ще ефектно виглядають. Купити дефлектори вікон, дефлектори капота або мухобійки, насадки на глушник Ви можете у нас за низькими цінами. Доставка в будь-який куточок України. Швидкі терміни доставки
Сортувати:

 

Дефлектори вікон в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин.

Навіщо потрібні дефлектори бічних скел?

Дефлектори вікон або модельні вітровики - автомобільний аксесуар, який не тільки виглядає стильно, але і приносить користь. Завдяки вітровикам свіже повітря з напіввідкритого вікна вільно циркулює в салон автомобіля, вікна не запотівають. Вони виготовляються з термоформованого пластика, тонкі по діаметру, але водночас мають міцність.

Види дефлекторів бічних вікон

Дефлектори вікон розрізняються за розміром. Вузькі дефлектори мають ширину 3-4 см, стандартного розміру - 7-8 см, а розширені 9-10 см.

Дефлектори вікон бувають темнодимчасті, світлодимчасті, карбонові. Карбон - це міцний матеріал, який отримують за допомогою переплетення тонких ниток гуми й графіту. Основою наповнення є вуглецеві частинки й лусочки. У Тюнингу авто карбон широко використовується. З нього створюють полегшені капоти, спойлери, бампери та інші елементи автотюнингу. По міцності карбон не поступається металу, але за вагою набагато легше.

Встановлення дефлекторів

Перевагою вітровиків є простота їх установки на бічні вікна. Кожен вітровик розрахований під певну марку автомобіля і повністю повторює його форму. При установці не потрібне свердління.

Монтаж вітровиків здійснюється високоміцної клейовою стрічкою. Стрічка стійка до перепадів температур і проникненню опадів. Дефлектори вікон легко монтуються в отвір вікна автомобіля. Хромовані молдинги можуть залишатися відкритими на моделях авто.

Дефлектори можуть також кріпиться за допомогою спеціальних кліпс з нержавіючої сталі. Як правило, такий вид кріплення використовується на мікроавтобусах і вантажних автомобілях.

Таким чином, дефлектори вікон служать захистом від проникнення забруднень в салон машини під час руху. Вони покращують огляд бічних вікон автомобіля, запобігаючи запотіванню скла. Дефлектори бічних вікон - це стильний і сучасний аксесуар для марки Вашого автомобіля. Вони підкреслюють форми й увиразнюють контур авто.

У нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин Ви зможете вибрати дефлектори бічних вікон в залежності від марки Вашого авто.

Ви можете детально ознайомитися з товаром в Каталозі, а також купити інструменти для авто.

Обвіс

Спойлери

Дефлектори вікон

Дефлектори капота

Лебідки

Насадки на глушник

Тонувальні плівки

Накладки

Наклейки

Підсвічування