Ніколи не зупиняйся! Нові автомобільні компресори ViTOL
11.02.2020г.

Ніколи не зупиняйся! Нові автомобільні компресори ViTOL


Гарна новина для автомобілістів – на ринку з’явилася нова лінійка компресорів від бренду ViTOL. Якщо Ви не звикли зупинятися, енергоефективні, компактні компресори з високим рівнем максимального тиску будуть кращім вибором.

Портативні компресори ViTOL - краще рішення для контролю поточного тиску в шинах. Завдяки своїм компактним розмірам, він не займе багато місця в машині, а в потрібний момент стане незамінним помічником водія.

Компресори з лінійки 2020 року виготовлені за новітніми технологіями та відповідають європейським стандартам якості. Двигун колекторного типу забезпечує безперебійну роботу, швидкість й потужність компресорів. Варто відзначити, що обмотка двигуна на 100% виконана з міді, що робить його надійним і довговічним.

У лінійці представлені вісім видів автомобільних компресорів. Моделі розрізняються за рівнем продуктивності і значенням максимального споживання струму. Також в деяких моделях різні довжини шлангів.

Переваги нових компресорів ViTOL:

  • Легкочитаємий манометр з двома системами вимірювань: kPa і Lb/in2. Точний вимірювальний прилад допоможе Вам досягти оптимального тиску в шинах.
  • Корпус, захищений від корозії двома шарами емалі. Якісне покриття компресору довгий час буде зберігати товарний вигляд, а корпус буде захищений від корозії, що, безумовно, продовжить роботу компресора.
  • Радіатор з авіаційного алюмінію швидко відведе тепло та допоможе запобігти перегрівання усього механізму.
  • Підшипник серії 608Z в поршневий групі дозволить в два рази збільшити ресурс роботи.
  • Автономність. Компресори виробляються як з посиленими крокодилами для підключення до клем автомобільного акумулятора, так і з оновленими штекерами прикурювача з плавкими запобіжниками. Окремо варто відзначити, що в штекер вмонтований LED індикатор, що загоряється при роботі. В шнурі живлення з крокодилами так само вбудований запобіжник автомобільного типу. Замінити або проконтролювати цілісність запобіжника не складе труднощів, бо ж він розташований у спеціальній пластиковій кишені з відкидною кришкою.
  • Ергономічність. На корпусі компресора встановлена ​​ручка для зручного транспортування, а прогумовані ніжки дозволять краще фіксувати пристрій на поверхні.
  • Висока продуктивність. У лінійці представлені компресори продуктивністю від 37 до 90 л/хв.
  • Прорезинений латунний конектор. Металеве обтискне кільце додатково захищене від корозії ПВХ плівкою.
  • Стікер з індивідуальним серійним номером виробу, для повного циклу контролю якості та гарантії.
  • Повністю відповідає європейським стандартам якості.

З автомобільними компресорами від бренду ViTOL, незалежно від ситуації і погодних умов, контролювати і підтримувати тиск в шинах не складе труднощів. Компресор ViTOL  не вимагає спеціальних навичок, користуватися ним зможе як новачок, так і водій с великим стажем. У представленій лінійці є можливість підібрати ідеальний компресор для накачування коліс діаметром  від R13 до R18.

На сайті представлені нові компресори бренду ViTOL 2020 року за найбільш низькою ціною, які доступні в один клік. При цьому на всі компресори поширюється гарантія терміном на два роки, а також післягарантійне обслуговування, тож Вам не варто навіть думати про те, як довго компресор прослужить. При правильній експлуатації компресор буде ефективно працювати довги роки.