Відібрати по
від: до: грн
0 грн0 грн
Очистить

КОВПАКИ

Купити ковпаки на колеса в Україні з доставкою за вказаною адресою можна в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин. Перетворіть зовнішній вигляд Вашого автомобіля швидкою зміною автомобільних ковпаків
Сортувати:

  Кожному автомобілісту відомо, що найефективнішим способом, який швидко змінює зовнішній вигляд автомобіля, є декоративні автоаксесуари. Одним з найбільш широко застосовуваних аксесуарів є ковпаки на колеса.

  Купити ковпаки на колеса в Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин.

  Змініть зовнішній вигляд Вашого "залізного друга" за допомогою дизайнерських рішень відомих автомобільних компаній. Передбачена спеціальна система кріплення, яка дозволяє швидко і за короткий час встановити ковпаки на колеса.

  Ковпаки-спінери Winjet хромовані - це модель, яка має широкий попит серед власників автомобілів. Ковпак має 2 частини: внутрішню і зовнішню, які можуть обертатися незалежно один від одного. Досить ефектно виглядає з боку, коли автомобіль припаркувався на стоянці або зупинився на червоний сигнал світлофора, а ковпаки продовжують обертатися. П'ять спиць і декоративні болти на краю обода - це особлива родзинка даного виду автомобільних ковпаків.

  А власне, навіщо взагалі потрібні ковпаки на колеса? Застосування ковпаків на колесах автомобіля - це додатковий захист гальмівних колодок від забруднення і пилу, а також поліпшення аеродинамічних показників. Таким чином, Ви отримуєте можливість продовжити термін експлуатації гальмівних колодок.

  Диски, на яких встановлені автомобільні ковпаки, захищені від корозії. Автомобільні ковпаки можна встановити на будь-який диск, досить підібрати ковпаки необхідного розміру. Розміри позначаються наступним чином: R12, R13, R14, R15, R16, де цифра позначає діаметр диска.

  У нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин Ви можете купити інструменти для авто, а також:

  Купити ковпаки на колеса

  Ковпаки 12" Focus

  Ковпаки 14" Jacky/J-Tek Orden

  Ковпаки хром 13" WJ-1903C-13

  Ковпаки хром 13" WJ-1910C-13

  Ковпаки хром 14" WJ-1911C-14

  Ковпаки хром 15" WJ-5042C-15

  Ковпаки хром 15" WJ-5046C-15

  Ковпаки хром 15" WJ-5004C-15

  Ковпаки хром 15" WJ-5049C-15

  Ковпаки хром 15" WJ-T003C-15

  Ковпаки хром 16" WJ-5051C-16

  Завжди Вам раді в інтернет магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!