Відібрати по
від: до: грн
0 грн0 грн
Очистить

БРИЗКОВИКИ

Поспішайте купити бризковики для автомобіля: DAEWOO LANOS, TAVRIA SLAVUTA, FORD, SKODA, BMW, HYUNDAI, AUDI, OPEL, MAZDA, CHEVROLET, SUZUKI, MERCEDES, PEUGEOT, LADA SAMARA, MITSUBISHI, FIAT, VOLKSWAGEN, NISSAN, HONDA в нашому інтернет-магазині Vitol за хорошими цінами. Доставка по Україні. Вигідні умови оптовикам
Сортувати:

  Бризковики - це деталі автомобіля, які виготовляються з пластмаси або пластичної гуми. Бризковики служать для запобігання вилітання бруду, дрібного щебеню з-під коліс автомобіля під час руху.

  Бризковики для автомобіля бувають передні та задні. Передні бризковики служать захистом днища машини від потрапляння зовнішніх часток піску, камінчиків, які, вилітаючи з-під коліс, можуть нанести подряпини й тріщини.

  Задні бризковики необхідні для захисту від частинок піску і дрібного гравію, що вилітають з-під коліс машин, які рухаються позаду Вашого автомобіля. При відсутності бризковиків, у водія, який рухається позаду Вас, знижена видимість через виліт піску і бруду з-під коліс Вашої машини. Це може привести до створення небезпечної ситуації на автомобільній дорозі.

  Бризковики мають аеродинамічні властивості, відштовхують частки грязьових крапель, які можуть осідати на машині під час руху.

  В інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин, Ви можете купити бризковики хорошої якості за низькими цінами наступних серій:

  NEW MODELNEW MODEL SPARKOMASTER SPORTELEGANT, універсальні на наступні марки машин:

  DAEWOO LANOSTAVRIA SLAVUTAFORDSKODABMWHYUNDAIAUDIOPELMAZDACHEVROLETSUZUKIMERCEDESPEUGEOTLADA SAMARAMITSUBISHIFIATVOLKSWAGENNISSANHONDACITROENRENAULTВАЗ 2101-07.

  Більшість бризковиків виготовлено з ударостійкого пластику, що м'яко гнеться. Такий матеріал є стійким до спекотної та морозної погоди, має підвищену міцність і тривалим терміном експлуатації.

  На серії бризковиків NEW MODEL написаний логотип автомобіля, що дозволяє підкреслити індивідуальність Вашої машини.

  Пропонуємо Вашій увазі оригінальні універсальні бризковики жовтого, білого, червоного, зеленого, сірого і чорного кольору на Ваш вибір. Бризковики мають універсальний розмір, легкі в кріпленні. У продажу є серія бризковиків для бусів і позашляховиків.

  За естетичним властивостям бризковики образно завершують конструкцію автомобіля, кузов набуває закінченого вигляду.

  Ми будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!