Відібрати по
від: до: грн
29 грн4675 грн
Очистить

ТЕХДОПОМОГА

Купити засоби техдопомоги: аптечки, вогнегасники, знаки аварійної зупинки, набори автомобіліста, прикурювача, ланцюги й траки, світловідбивальні жилети, буксирувальні троси можна у нас. Доставка по Україні
Сортувати:

 

Техдопомогу необхідно вміти надавати кожному автомобілісту. Вирушаючи в дорогу, в багажнику автомобіля необхідно мати аптечку з лікарськими препаратами надання першої допомоги, засоби пожежогасіння вогнегасники, знаки аварійної зупинки.

Дорога завжди непередбачувана, і що вона буде обіцяти, передбачити неможливо. Автомобільна аптечка необхідна для надання медичної допомоги собі або іншій людині, яка цього потребує. Не завжди аптека розташована за рогом, тому варто при собі мати знеболювальні препарати, антиангінальні засоби, тобто засоби, які покращують кровопостачання міокарда шляхом розширення вінкових артерій. Наприклад, валідол.

Вогнегасник повинен знаходиться в будь-якому автомобілі. Це необхідний засіб пожежогасіння. Порошкові вогнегасники з манометром представлені в нашому розділі Техдопомога.

Знаки аварійної зупинки необхідні при вимушеній зупинці транспортного засобу, ламання автомобіля. Вони виготовлені зі світловідбивних елементів і дозволяють іншим водіям розглянути Ваш транспортний засіб в умовах поганої видимості. Подбайте про свою особисту безпеку і безпеку інших водіїв!

Дроти прикурювача для авто потрібні для того, щоб від справного автомобіля передати навантаження до розрядженого акумулятора іншого автомобіля. Проводи повинні володіти найменшим опором, виготовляються зі сплаву міді.

Набори автомобіліста компанії Vitol - це шикарний подарунок будь-якому водієві. В асортименті набори різної комплектації, в які входять автомобільний пилосос, ліхтарик, засоби для очищення салону авто.

Стяжні ремені та стяжки необхідні для безпечного і надійного кріплення вантажів, що перевозяться в автомобілях. Добре мати в багажнику свого авто буксирувальний трос. З його допомогою Ви зможете відбуксирувати своє або транспортний засіб за умови його ламання або відсутності бензину.

Куди б Ви не відправилися на своєму автомобілі, в короткочасну або тривалу поїздку, придбайте заздалегідь засоби техдопомоги. Вони не займають багато місця в багажнику машини, але можуть Вам знадобитися в будь-який момент.

У нашому асортименті техдопомога інтернет-магазин для автомобіліста:

Аптечки

Жилети

Знаки аварійної зупинки

Набори автомобіліста

Вогнегасники

Прикурювачі

Троси, стяжки

Ланцюги та траки

Ви також можете купити автоінструмент, обладнання для СТО, засоби автохімії.

Ми будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!