Відібрати по
від: до: грн
151 грн11000 грн
Очистить

ОПТИКА

Автооптика - це невіддільний атрибут автомобіля, важливий для безпеки руху, як власника транспортного засобу, так і для інших учасників дорожнього руху. Купити товари авто оптики за вигідними цінами можна в нашому інтернет-магазині запчастин і аксесуарів. Протитуманні та галогенові фари, стопи, денні ходові вогні для будь-якої моделі автомобіля. Доставка по Україні
Сортувати:

 

Автооптика це важливий елемент автомобіля, який виконує і функції тюнингу, а також висвітлює дорогу водію під час руху.

Якісна автооптика важлива для безпечної їзди на дорозі, особливо в темний час доби. Передні та задні фари, ліхтарі піддаються впливу абразивних матеріалів, опадів. Найбільш уразливими вважаються протитуманні фари.

Автооптика інтернет-магазин, де Ви можете купити протитуманні фари, додаткові фари, лампи, стоп фари, ходові вогні.

Автомобільна оптика користується підвищеним попитом в автовласників. Автомобіль є не тільки засобом пересування в у сучасності, а й елементом самовираження і гордості.

Встановлюючи оптику на автомобіль, варто прислухатися до думки виробників. Галогенні або ксенонові фари підходять не до всіх марках машин. Для ксенонових ламп необхідні спеціальні фари. А чи знаєте Ви, що чим вище температура світіння, тим яскравість випромінюваного світла буде меншою.

У нашому асортименті представлені додаткові фари практично на всі моделі машин, а також стоп фари, повторювачі поворотів.

Останнім часом великою популярністю серед автолюбителів користуються протитуманні фари. Такі фари збільшують видимість на дорозі для водія транспортного засобу, а також видимість самого автомобіля для інших учасників дорожнього руху. А щоб не вийшло, як в анекдоті, варто заздалегідь потурбуватися про безпеку під час руху.

Анекдот: з розмови двох автобілявок:

 - А знаєш, що під час туману досить легко отримати травму голови?

 - Та ти що!? А як?

 - Коли ти їдеш в тумані, ти тримаєшся ближче до біленької смужечки посеред дороги та ще висовуєшся у віконце?

 - Звісно!

 - А назустріч точно так же їду я. І ми головами - БАЦ !!!

 - Який жах! Адже я тільки недавно зачіску зробила.

Додаткові стоп фари, якими водії оснащують свої авто, відрізняються різноманітністю форм і розмірів. Це свого роду й авто тюнинг авто, й додаткове освітлення.

Лампи габариту, ксенонові лампи, денні ходові вогні для власників авто за вигідними цінами.

Асортимент нашої автомобільної оптики:

Додаткові фари

Протитуманні фари

Денні ходові вогні

Стоп фари

Лампи

Ми будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструментів і запчастин!