Відібрати по
від: до: грн
193 грн4845 грн
Очистить

ЕЛЕКТРОНІКА

Світ автоелектроніки, включаючи відеореєстратори, автомагнітоли, антени, парктроніки, склопідйомники - великий і різноманітний. Дверні замки й охоронні системи - це Ваша безпека і безпека Вашого автомобіля.Ви можете купити автомобільні комп'ютери, парктроніки, годинник в нашому інтернет-магазині Вітол
Сортувати:

Кожен власник автомобіля прагне зробити свою поїздку в автомобілі комфортною і безпечною. Автоелектроніка значно полегшує це завдання. Сучасні автомобільні електронні пристрої дозволяють не пропустити потрібний поворот, захистити авто від зламувачів, зробити запис на відеореєстратор, який підтвердить Ваші дії в разі конфлікту з поліцією. Відеореєстратори - це вже невід'ємні супутники водія.

Авто електроніка - це широкий спектр корисних аксесуарів в допомогу автолюбителю. Серед водіїв підвищеним попитом користуються парктроніки. Це пасивна система маневрування, яка дозволяє визначити відстань до об'єкта в так званій сліпий або мертвій зоні. Сліпа зона це місце збоку автомобіля, яке невидимо в дзеркалі заднього виду. Парктронік дозволяє правильно припаркуватися, безпечно перебудуватися в інший ряд. За допомогою датчиків водієві передається звуковий сигнал, що зручно, а також запобігає виникненню аварійних ситуацій.

Після придбання автомобіля, рано чи пізно Ви захочете оснастити його автомобільною електронікою, аудіо або відеотехнікою. Купити автомагнітоли в креативному вигляді Ви можете в нашому інтернет-магазині. Здатні зчитувати інформацію з флешки та карти.

Для того, щоб слухати якісну музику, варто придбати автомобільну антену. У нас широкий вибір антен: з підсилювачем, всехвильова, магнітна, врізна телескопічна.

Якісні комплекти дверних замків захищають Ваше авто від злому. Охоронні системи, системи сигналізації вартують автомобіль під час Вашої відсутності. А також в нашому розділі Автохімія Ви можете придбати корисне в зимовий час засіб розморожувач замків.

Креативним аксесуаром автомобіліста є бортовий комп'ютер. Компактний за своїм розміром пристрій виводить на електронне табло докладні статистичні дані про швидкість автомобіля, витрату палива, пройдений кілометраж, температурний режим, як в салоні, так і за бортом.

Вашій увазі універсальні склопідіймачі для будь-якої марки автомобіля. Потужні мотори підтримують високе зусилля підйому, захищають від перевантажень по струму.

Цифровий мультиметр - це те, що необхідно мати кожному автомобілісту в багажнику свого авто. Це компактний високоточний вимірювальний інструмент, який вимірює величину постійного струму, постійної або змінної напруги, опір, а також застосовується при прозвонці мережі й тестуванні діодів.

У нашому магазині автоаксесуарів Ви ознайомитеся з повним асортиментом нашої автомобільної продукції, автомобільна електроніка до Ваших послуг.

Відвідайте наш інтернет-магазин автоаксесуарів, інструменту та запчастин!

Автомагнітоли

Антени

Батарейки, акумулятори

Відеореєстратори

Дверні замки

Мультиметри

Комп'ютери, тахометри

Охоронні системи

Склопідіймачі

Парктроніки

Подовжувачі прикурювача

Годинники, термометри