Відібрати по
від: до: грн
41 грн28928 грн
Очистить

T-MAX

Автомобільні лебідки T-MAX в різних модифікаціях успішно допомагають витягнути застряглий автомобіль з будь-яких ситуацій. Надійність та міцність механізмів випробування з підвищеними навантаженнями - той контроль, який здійснює компанія, піклуючись про репутацію своєї продукції. Здійснюємо доставку продукції по Україні
Сортувати:

 

Автомобільні лебідки T MAX успішно зарекомендували себе під час проведення змагань з офф-роуду. Швидке та ефективне витягування і самовитаскування авто - це результат високої якості виробленої продукції.

Компанія ТОВ "ВІТОЛ", є дійсним дистриб'ютором торгової марки T-MAX, про що свідчить сертифікат, представлений в розділі Про компанію.

Провідні фахівці компанії T MAX розробили 4 різні серії лебідок електричних, які були зібрані з модернізованих вузлів моделей різного технічного рівня.

Любителі екстремального водіння по бездоріжжю, болотній або гірській місцевості набувають автомобільні лебідки.

Перевагами даних лебідок є:

  • зручне кріплення;
  • пульт радіоуправління;
  • легкість монтажу;
  • досить висока швидкість роботи.

Електрична лебідка працює від живлення акумулятора автомобіля. Застосовується для підняття, відтягування або горизонтального переміщення важкого або великогабаритного вантажу.

Порівняно невелика за габаритами лебідка здатна розвинути високу швидкість і відчутне зусилля. Робота лебідки не залежить від потужності двигуна автомобіля і може витягнути навіть заглухлий застряглий автомобіль.

Автомобільна лебідка на сьогодні - це невіддільний атрибут любителя екстремальної їзди. Активний відпочинок з вкиданням чималої дози адреналіну, жага пригод змушують водія на позашляховику бути готовим до будь-яких несподіванок.

Місця, куди не заїжджали колеса автомобіля, так і ваблять любителів пригод, підносячи масу перешкод і несподіванок на шляху.

Однак, вирушаючи в таку непросту подорож, необхідно запастися якісним авто інструментом і дотримуватесь запобіжних заходів.

Закріпити вільний кінець електричної лебідки за нерухомий міцний предмет, - інструкція по використанню проста. При цьому відбувається процес перетворення електричної, фізичної та гідравлічної сили в тягову силу.

Важливо серед величезного розмаїття лебідок, представлених на автомобільних інтернет ринках, вибрати якісний і міцний продукт. Необхідно враховувати різновид приводу, вантажність лебідки.

Купити лебідку автомобільну електричну можна у нас, а також в нашому асортименті автомобільних товарів:

 

 

Відвідайте наш інтернет магазин автоаксесуарів, інструменту та запчастин!