Відібрати по
від: до: грн
14 грн11241 грн
Очистить

HANS

TM HANS - це компанія зі світовим ім'ям, яка протягом 40 років зарекомендувала себе бездоганною якістю професійного та побутового інструменту. Купити набір інструментів, комбіновані ключі, біти, викрутки, торцеві головки можна в нашому інтернет-магазині. Надаються знижки оптовикам. Доставка по Україні
Сортувати:

Бренд TM HANS - це відома фірма професійного інструменту, яка на ринку авто товарів існує понад 40 років. Високі експлуатаційні характеристики професійного інструменту, прийнятні ціни, гарантія якості дозволяють широко використовувати інструменти HANS професіоналами у сфері автосервісу, пунктах обслуговування спеціальної техніки, при монтажних і слюсарних роботах різного профілю.

Компанія ТОВ "ВІТОЛ", є дійсним дистриб'ютором торгової марки HANS, про що свідчить сертифікат, представлений в розділі Про компанію.

Інструмент HANS - це ручний і пневматичний інструмент: універсальний набір інструменту, ложементи, торцеві головки, ключі та набори ключів в асортименті, викрутки, шестигранники, біти, комірчики, пневмогайковерти, ударні головки та аксесуари, інструментальні візки.

Якість інструментів HANS підтверджує сертифікат організації TÜV щодо відповідності системи менеджменту якості міжнародному стандарту DIN EN ISO 9001: 2008.

Компанія HANS знаходиться в постійному вивченні та вдосконаленні конструкції інструменту, проводить випробування з впровадженням новітніх розробок і технологій, застосовує високоякісні матеріали при виготовленні. Таким чином, компанія продовжує термін служби виробів і їх міцність.

Ви з упевненістю можете користуватися високоякісним інструментом HANS при виконанні складної роботи.

Купити набір інструментів HANS можна в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин. Набори інструментів представлені в різній комплектації: до 100 предметів і вище. В асортименті набори торцевих головок, викруток шліц і хрест, комбінованих ключів, карданних, накидних, комплекти шестигранників. Комбіновані ключі користуються особливою популярністю в автомобілістів.

У нашому інтернет-магазині Vitol Ви можете купити шестигранні біти, які необхідні при закручуванні гвинтів з внутрішнім шестигранником. Продаються в роздріб і в вигляді комплектів спеціальних насадок. З таким інструментом легко закручувати й викручувати гайки, саморізи, болти.

Для служб автосервісу і СТО ми пропонуємо інструментальні шафи з різними наборами авто інструменту. Купити інструменти для авто в різноманітному асортименті Ви можете у нас.

Світ авто багатий і різноманітний. Детальніше з переліком авто можна ознайомитися в каталозі автоаксесуарів та інструменту. Купуйте якісний набір інструменту!

 

Автоаксесуари

Автозапчастини

Автоприляддя

Автохімія

Автоінструменти

Устаткування

Оптика

Техдопомога

Тюнинг авто

Електроніка