Відібрати по
від: до: грн
11 грн6050 грн
Очистить

ALLOID

TM ALLOID - це строката гамма неповторних інструментів, так необхідних для професійного і побутового застосування. Набір інструментів для автомобіля повинен бути у кожного автомобіліста. Бажаєте купити пневмогайковерт, інструментальний візок, викрутку, комірець, тоді це до нас. Здійснюємо доставку по Україні
Сортувати:

 

TM ALLOID - це компанія, яка успішно зарекомендувала себе на ринку як виробник професійного інструменту, що використовується в побуті та господарстві. Компанія постійно працює над удосконаленням інструмента, проводить випробування на практиці й робить все, щоб захоплений покупець замовляв інструмент знову і знову.

Бездоганна якість інструменту, надійність, використання інструменту протягом тривалого часу і демократична цінова політика - це TM ALLOID.

Широку популярність серед користувачів інструменту завоювали універсальні набори інструменту. Їх із задоволенням використовують в автосервісах, на виробництві, а в домашньому господарстві це просто незамінний помічник. Це зручний набір інструментів, який добре б завжди мати під рукою.

Наукові розробки йдуть в ногу з сучасним часом. Ось, наприклад, чи міг хтось припустити років 100 тому, що у світі інструментів з'явиться пневмогайковерт?! Насправді пневмогайковерт є незамінним помічником при відкручуванні і закручування різьбових з'єднань на гайках, болтах. З його допомогою можна легко викрутити анкер-шуруп або глухар. Застосування пневмогайковерта актуально, коли потрібен точний момент затяжки, при цьому забезпечується великий крутний момент.

Візки інструментальні зручні в автосервісах, СТО, гаражах. Дуже компактний візок з поличками, на яких розташовано понад 150 робочих інструментів. А ще один незаперечний плюс, вона легко пересувається на колесах! Набір інструментів для автомобіля завжди з Вами й завжди готовий до застосування.

Ключі комбіновані різного розміру і комплектації для Вас. І яких тільки комбінованих ключів не зустрінеш: ключі рожково-накидні, рожково-розрізні, шарнірно -акидні, карданні, з тріскачками. Набір ключів комбінованих - це корисна валізка, де кожному ключу відведено своє місце відповідно до його формою. Зручно знайти необхідний розмір ключа.

Набори головок і аксесуарів, знімачі дисків, із захопленнями та без, тріскачки, дизельні компресометри, динамометричні ключі, діагностичне обладнання та багато іншого.

Приходьте в наш інтернет-магазин автоаксесуарів, інструменту та запчастин!

Детальніше з асортиментом товару можна ознайомитися в каталозі, а також купити інструмент для авто.

 

Автоаксесуари

Автозапчастини

Автоприляддя

Автохімія

Автоінструменти

Устаткування

Оптика

Техдопомога

Тюнинг авто

Електроніка