Відібрати по
від: до: грн
48 грн1443 грн
Очистить

Дефлектор капоту

Дефлектори капота - це аеродинамічні засоби автотюнингу, які забезпечують захист лобового скла і капота автомобіля від дрібних камінчиків, піску і комах
Сортувати:

 

Дефлектори капота є хорошими аеродинамічними засобами з захисними властивостями для скел автомобіля. У сучасному світі рідко можна зустріти людину, яка б не чула про засоби тюнингу для авто. Ці елементи автомобіля міцно увійшли в автомобільну життя.

Дефлектори капота не тільки прикрашають машину, але також виконують захисні функції. Дефлектори скел, а Ви знаєте, як їх ще називають? Мухобійка на капот. Встановивши дефлектори скел на Ваш автомобіль, Ви захищаєте капот автомобіля і лобове скло від попадання камінців і піщинок, а також настирливих комах.

Виготовляють дефлектори автомобільного скла з високоякісного скотча ЗМ, завдяки якому забезпечується швидке і просте кріплення. Проєктується дефлектор в залежності від марки та моделі автомобіля. Нема потреби у двосторонньому скотчі або просвердлювані спеціальних отворів під кріплення. Купивши готову мухобійку на капот, нема потреби в її доопрацюванні.

Серед властивостей дефлекторів скел хочеться звернути увагу на наступні:

1. Поліпшення аеродинамічних якостей транспортного засобу.

2. Поліпшення естетичного вигляду автомобіля, підкреслюється силует.

3. Запобігання акумуляції (накопичення) пилу і бруду між капотом автомобіля і дефлектором.

4. Наявність захисної термоусадкової плівки.

5. Дефлектор капота не перешкоджає стіканню з капота води та частинок бруду.

 

Дефлектор капота кріпиться до автомобіля спеціальними затискачами. Він служить для спрямування потоку повітряних мас, які постійно обдувають автомобіль під час руху вгору завдяки своїй конструкції. Відігнутий верх задньої частини запобігає потраплянню піску, каменю. Таким чином, зберігається лакофарбове покриття автомобіля і бездоганний зовнішній вигляд.

Здавалося б, така проста конструкція, як мухобійка на капот, а приносить багато користі. Вибираючи дефлектор капота на автомобіль, зверніть увагу, щоб не було пошкоджень, а також бульбашок повітря всередині, що важливо. Забезпечення винятковою міцністю дає гарантію максимального захисту, як Вашої, так і Вашого автомобіля.

Купити дефлектор капота або мухобійку на капот Ви можете в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин.