Відібрати по
від: до: грн
4 грн5353 грн
Очистить

PULSO

Відома торговельна марка PULSO - це зарядні та пускозарядні пристрої, прикасове обладнання, автомобільні лампи галогенні, ксенонові різного типу і модифікації. Купити в нашому інтернет-магазині автоакссесуаров, інструменту та запчастин за вигідними цінами з доставкою по Україні. Вигідні умови оптовим покупцям
Сортувати:

 

Торговельна марка PULSO представляє для автовласників зарядні пристрої PULSO, прикурювача, а також серію автомобільних ламп.

Корисні автодрібниці, які добре мати під рукою, Ви можете купити в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин!

Зарядні пристрої PULSO - це швидка технічна допомога для «серця» автомобіля. Якщо потрібно завести автомобіль, а акумулятору не вистачає енергії, щоб запустити двигун, допоможе зарядний пристрій або пуско-зарядний пристрій.

На сучасному ринку автотоварів представлені необслуговувані акумулятори. У них не потрібно доливати електроліт в банки. Такі акумулятори варто заряджати за допомогою автоматичних зарядних пристроїв. Потужний зарядний пристрій PULSO забезпечує досить швидку зарядку акумуляторних батарей.

У нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин, Ви можете купити автоінструмент, прикурювач і подовжувачі прикурювача.

Подовжувачі прикурювача розширюють можливості використання автомобільних електроаксесуарів. Таким чином, до гнізда прикурювача можна під'єднати одночасно декілька пристроїв, наприклад, автомобільний холодильник, зарядку мобільного телефону.

Варто пам'ятати про безпеку освітлення під час руху і мати під рукою автомобільні лампи PULSO. Ознайомитися докладніше з пропонованим асортиментом продукції Ви можете в розділах Автолампи, PULSO, Техдопомога, прикурювача.

Автомобільні лампи оптимально висвітлюють дорогу водієві під час руху, мають хороші технічні характеристики та тривалий термін служби.

Вашій увазі габаритні лампи Pulso.

  • Лампи габариту LED4
  • Автомобільні лампи Pulso софітні
  • Лампи галогенні H3, H4, H7, H11

У розділі Автооптика Ви можете вибрати та замовити

Наш інтернет-магазин працює з такими відомими брендами, як: