Відібрати по
від: до: грн
75 грн688 грн
Очистить

ELEPHANT

TM ELEPHANT - це світ автомобільних компресорів різної форми та типу. Купити автомобільні компресори з доставкою по Україні можна у нас. Гарантія якості, професійний сервіс, прийнятні ціни. Доставка по Україні. Надаємо вигідні умови постійним клієнтам
Сортувати:

 

TM ELEPHANT представляє компресори в асортименті, а також виставкові стенди для автомобіля.

Автокомпресор є незамінним і комфортним помічником для всіх водіїв. У сучасних моделей автокомпресора є ергономічні габарити, які зручні й дозволяють водієві взяти його в дорогу і застосувати в екстрених випадках.

Серед автомобільних компресорів, представлених на авторинку, існують поршневі, мембранні та роторні компресори. Купити автомобільний компресор Ви можете в нашому інтернет-магазині автоаксесуарів, інструменту та запчастин.

Вибираючи компресор для автомобіля необхідно враховувати ряд особливостей. У мембранних компресорів сама мембрана гумова. Такий компресор не варто використовувати при мінусових температурах. Його робочий тиск від 1,8 до 4 атмосфер. Застосовується для коліс розміром 14 дюймів.

Поршневі автокомпресори можуть працювати в робочому циклі 15 хвилин, потім потрібен час на повне охолодження перед наступним застосуванням. Перевага поршневих автокомпресорів полягає в тому, що вони вільно працюють при мінусових температурах. Служить для накачування коліс великого розміру. У їх комплектацію не входять повітряні фільтри. Мають велику вагу.

Роторні компресори мають невелику кількість деталей. Вони компактні й добре збалансовані. Користуються популярністю серед автомобілістів. Таким компресором зручно накачати моторний човен.

Вибираючи компресор для авто, звертайте увагу на тип компресора і його продуктивність (необхідно враховувати для яких шин він призначений), тиск, що створюється, робочий цикл, наявність манометра з комфортною шкалою. А також варто звернути увагу на виробника, щоб придбати якісний товар.

Живлення автомобільних компресорів для авто здійснюється через прикурювач або через клеми акумулятора. Автокомпресор працює від мережі постійного струму.

Компанія ELEPHANT - це гарантія якості, демократичні ціни, професійне обслуговування. Компресори досить широко застосовуються як серед автомобілістів, так і в промисловій сфері.

Детальніше ознайомитися з нашим асортиментом Ви можете в каталозі автоаксесуарів, інструменту та запчастин. Автомобільний компресор купити в нашому магазині вигідно.

Автоаксесуари

Автозапчастини

Автоприладдя

Автохімія

Автоінструменти

Устаткування для авто

Автоптика

Техдопомога

Тюнинг авто

Автоелектроніка

У нас представлені такі Бренди, як:

VITOL

T MAX

VOIN

HIC

TJG AVTO TOOLS

DEEPS TOOLS

TM ALLOID

TM HANS

ELEFANT

TESLA

PULSO

ABRO